DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh Cena 6,99 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Soda Lime&Mint Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Soda Lime&Mint Cena 25,00 zł brutto
Swiffer DRY Wkłady do mopa (Suche) 20szt Swiffer DRY Wkłady do mopa (Suche) 20szt Cena 22,49 zł brutto
G&G Rohrfrei Pulver 600g Granulki do udrażniania rur G&G Rohrfrei Pulver 600g Granulki do udrażniania rur Cena 11,99 zł brutto (19.98 zł / kg)
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
AJAX Płyn Uniwersalny 1000ml Ultra Fresh AJAX Płyn Uniwersalny 1000ml Ultra Fresh Cena 8,00 zł brutto
Szczotka do Zamiatania (Plastik) 25cm Szczotka do Zamiatania (Plastik) 25cm Cena 5,99 zł brutto (5.99 zł / szt.)
Cif Mleczko do czyszczenia 750ml Original (Białe) Cif Mleczko do czyszczenia 750ml Original (Białe) Cena 13,00 zł brutto
Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Cena 16,99 zł brutto
G&G Backofen Pianka do piekarników 500ml G&G Backofen Pianka do piekarników 500ml Cena 11,99 zł brutto
HEITMANN Pure Essig+ Orange Spray 500ml Cytrusowo - Octowa moc kwasów na KAMIEŃ i BRUD HEITMANN Pure Essig+ Orange Spray 500ml Cytrusowo - Octowa moc kwasów na KAMIEŃ i BRUD Cena 17,99 zł brutto
Active BEST Płyn Uniwersalny 1,5L Lime + Charcoal Active BEST Płyn Uniwersalny 1,5L Lime + Charcoal Cena 5,99 zł brutto
WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Zitrone WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Zitrone Cena 3,99 zł brutto
Green Shield Chusteczki Glass & Windows (Do Szkła i Okien) 70szt. Green Shield Chusteczki Glass & Windows (Do Szkła i Okien) 70szt. Cena 9,49 zł brutto
Lenor Zapachowy Spray na Zagniecenia 500ml Spring Awakening Lenor Zapachowy Spray na Zagniecenia 500ml Spring Awakening Cena 24,99 zł brutto
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Cena 13,99 zł brutto
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)
Buzzy Nawilżone Chusteczki Czyszczące (48szt) Do Kuchni Buzzy Nawilżone Chusteczki Czyszczące (48szt) Do Kuchni Cena 6,00 zł brutto
Softlan ULTRA 3D koncentrat 1L (45p) Żółty Softlan ULTRA 3D koncentrat 1L (45p) Żółty Cena 11,00 zł brutto