Ścierki z Mikrofibry (4szt) 32x32cm Folcom Ścierki z Mikrofibry (4szt) 32x32cm Folcom Cena 8,99 zł brutto
z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów Cena 34,00 zł brutto (34.00 zł / 1 L)
G&G Płyn GLAS Reiniger 1L ( do Szyb i Luster ) G&G Płyn GLAS Reiniger 1L ( do Szyb i Luster ) Cena 8,99 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Cherry Blossom Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Cherry Blossom Cena 8,49 zł brutto
DIX Professional Universal Cleaner 500ml (Plastik, Płytki, Fugi) DIX Professional Universal Cleaner 500ml (Plastik, Płytki, Fugi) Cena 10,99 zł brutto (21.98 zł / 1 L)
Green Shield Chusteczki Czyszczące Wood (Do Drewna) 70szt. Green Shield Chusteczki Czyszczące Wood (Do Drewna) 70szt. Cena 9,49 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
FAIRY Chusteczki Czyszczące (100szt) Limon FAIRY Chusteczki Czyszczące (100szt) Limon Cena 16,99 zł brutto
LUXURY Perfumowany Płyn do podłóg 1250ml Nota Viola LUXURY Perfumowany Płyn do podłóg 1250ml Nota Viola Cena 14,99 zł brutto
HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g Cena 8,49 zł brutto
Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Cena 15,99 zł brutto
G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur Cena 10,99 zł brutto (10.99 zł / 1 L)
WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Pine WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Pine Cena 6,99 zł brutto
KONEX Szufelka z gumą + Zmiotka (Komplet) KONEX Szufelka z gumą + Zmiotka (Komplet) Cena 5,77 zł brutto (5.77 zł / szt.)
DeLuxe Chusteczki wyłapujące KOLOR (20szt) Farb & Schmutz Fanger DeLuxe Chusteczki wyłapujące KOLOR (20szt) Farb & Schmutz Fanger Cena 7,00 zł brutto
LINTEO Chusteczki kosmetyczne (w Kartoniku) 200szt. LINTEO Chusteczki kosmetyczne (w Kartoniku) 200szt. Cena 6,99 zł brutto
Genius Woda po Goleniu A/S 100ml PLATINUM Genius Woda po Goleniu A/S 100ml PLATINUM Cena 8,99 zł brutto (8.99 zł / 100ml)
LINTEO Ścierka Mikrofibra 50x60cm Do podłóg LINTEO Ścierka Mikrofibra 50x60cm Do podłóg Cena 8,00 zł brutto (8.00 zł / szt.)
KONEX Wiadro Tosia z wyciskaczem 10L KONEX Wiadro Tosia z wyciskaczem 10L Cena 9,99 zł brutto (9.99 zł / szt.)
Softlan ULTRA 3D koncentrat 1L (45p) Niebieski Softlan ULTRA 3D koncentrat 1L (45p) Niebieski Cena 11,00 zł brutto
DeLuxe Chusteczki Wasche SCHWARZ Tucher Chroniące CZERŃ (20szt) DeLuxe Chusteczki Wasche SCHWARZ Tucher Chroniące CZERŃ (20szt) Cena 7,99 zł brutto (0.40 zł / szt.)
Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / 1szt.)