Worki na śmieci CZARNE Sipeko 160L (10szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 160L (10szt) Cena 6,99 zł brutto
z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów Cena 34,00 zł brutto (34.00 zł / 1 L)
Astonish Spray 750ml Daily Shower&Shine (Do prysznica) White Lilies Astonish Spray 750ml Daily Shower&Shine (Do prysznica) White Lilies Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
HEITMANN pure Reiner Essig-Entkalker 500 ml (Odkamieniacz Octowy) HEITMANN pure Reiner Essig-Entkalker 500 ml (Odkamieniacz Octowy) Cena 15,99 zł brutto
AJAX Płyn Uniwersalny 1000ml Spring Flowers (Konwalia) AJAX Płyn Uniwersalny 1000ml Spring Flowers (Konwalia) Cena 8,00 zł brutto
Green Shield Chusteczki Czyszczące Bathroom (Do Łazienek) 70szt Green Shield Chusteczki Czyszczące Bathroom (Do Łazienek) 70szt Cena 8,99 zł brutto
Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Cena 16,99 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Cena 75,00 zł brutto (0.02 zł / szt.)
WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Exotische Blumen WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Exotische Blumen Cena 3,99 zł brutto
DOMESTOS Power FOAM Aktywna Piana 435ml Citrus Blast DOMESTOS Power FOAM Aktywna Piana 435ml Citrus Blast Cena 13,49 zł brutto
Green Shield Chusteczki Glass & Windows (Do Szkła i Okien) 70szt. Green Shield Chusteczki Glass & Windows (Do Szkła i Okien) 70szt. Cena 9,49 zł brutto
Dasty Super Antikalk 700ml Super Odkamieniacz Dasty Super Antikalk 700ml Super Odkamieniacz Cena 16,99 zł brutto
Cillit Bang Spray 750ml Czystość i Połysk w Łazience (Niebieski) Cillit Bang Spray 750ml Czystość i Połysk w Łazience (Niebieski) Cena 16,99 zł brutto
G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur Cena 10,99 zł brutto (10.99 zł / 1 L)
DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh Cena 6,99 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Lime & Mint Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Lime & Mint Cena 8,49 zł brutto
Waschkönig OXY Odplamiacz w płynie Fleckentferner 1,5L Do Koloru Waschkönig OXY Odplamiacz w płynie Fleckentferner 1,5L Do Koloru Cena 16,99 zł brutto (11.33 zł / 1 L)
AirWick wkład elektryczny 19ml Bryza Oceanu & Sól Morska AirWick wkład elektryczny 19ml Bryza Oceanu & Sól Morska Cena 12,99 zł brutto
Gallus Spray 750ml do Grilla i Piekarników Gallus Spray 750ml do Grilla i Piekarników Cena 11,99 zł brutto
G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)
Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Garden Flowers Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Garden Flowers Cena 25,00 zł brutto