Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Lemon Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Lemon Cena 12,00 zł brutto
Finish Nabłyszczacz do zmywarek XL Pack 800ml (Import) Finish Nabłyszczacz do zmywarek XL Pack 800ml (Import) Cena 19,69 zł brutto
HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g Cena 9,99 zł brutto (33.30 zł / 100g)
G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)
Dual Power Patti do naczyń 1L Delikatne dłonie (Delicato Mani) Dual Power Patti do naczyń 1L Delikatne dłonie (Delicato Mani) Cena 12,00 zł brutto
FAIRY Kapsułki ORIGINAL All-in-One (57szt) Lemon FAIRY Kapsułki ORIGINAL All-in-One (57szt) Lemon Cena 55,00 zł brutto
Deluxe PLATINUM ULTRA płyn do naczyń 850ml Zitrone & Limette Deluxe PLATINUM ULTRA płyn do naczyń 850ml Zitrone & Limette Cena 7,99 zł brutto
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Zitrone ( Żółta ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Zitrone ( Żółta ) Cena 13,99 zł brutto
GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / szt.)
Dual Power Patti do naczyń 1L Owoce Cytrusowe (Argumi) Dual Power Patti do naczyń 1L Owoce Cytrusowe (Argumi) Cena 12,00 zł brutto
ADIDAS Zestaw MEN Ice Dive Atomizer Szkło 75ml + Żel 250ml ADIDAS Zestaw MEN Ice Dive Atomizer Szkło 75ml + Żel 250ml Cena 27,00 zł brutto
Cif MAX Power 3Action Mleczko z wybielaczem 1001g Citrus Harmony Cif MAX Power 3Action Mleczko z wybielaczem 1001g Citrus Harmony Cena 13,99 zł brutto
Morning Fresh Płyn do naczyń 675ml Original Fresh Morning Fresh Płyn do naczyń 675ml Original Fresh Cena 9,99 zł brutto
Green Shield Chusteczki Glass & Windows (Do Szkła i Okien) 70szt. Green Shield Chusteczki Glass & Windows (Do Szkła i Okien) 70szt. Cena 9,49 zł brutto
Gama Żel do prania 3in1 (100p) 4,5L Universal Gama Żel do prania 3in1 (100p) 4,5L Universal Cena 55,00 zł brutto
HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g Cena 8,49 zł brutto
Gama Proszek do prania 3in1 (18p) 1,08kg Color & Dark Gama Proszek do prania 3in1 (18p) 1,08kg Color & Dark Cena 12,99 zł brutto