Worki na śmieci CZARNE Sipeko 20L (50szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 20L (50szt) Cena 4,50 zł brutto
VILEDA ( Wkład ) Turbo Refill ZAPAS do Mopa obrotowego VILEDA ( Wkład ) Turbo Refill ZAPAS do Mopa obrotowego Cena 34,99 zł brutto
DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( Zielony ) DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( Zielony ) Cena 12,99 zł brutto
Green Shield Chusteczki Household Wipes (Antybakteryjne) 70szt Green Shield Chusteczki Household Wipes (Antybakteryjne) 70szt Cena 9,49 zł brutto
MOP York PEPITA Płaski Zapas 1szt (Czarny) MOP York PEPITA Płaski Zapas 1szt (Czarny) Cena 9,99 zł brutto
Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
AJAX Spray 500ml Power Mousse Multi Surface Uniwersalny AJAX Spray 500ml Power Mousse Multi Surface Uniwersalny Cena 9,99 zł brutto
HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g Cena 8,49 zł brutto
Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Cena 16,99 zł brutto
Worki na śmieci CZARNE Sipeko 120L (10szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 120L (10szt) Cena 4,99 zł brutto
WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Ozean WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Ozean Cena 3,99 zł brutto
Spic Span Uniwersalny płyn do mycia 1L Cedro Spic Span Uniwersalny płyn do mycia 1L Cedro Cena 8,99 zł brutto
Felce Azzurra do płukania 2L (40p) Original Felce Azzurra do płukania 2L (40p) Original Cena 17,99 zł brutto
Szczotka do Zamiatania (Plastik) 25cm Szczotka do Zamiatania (Plastik) 25cm Cena 5,99 zł brutto (5.99 zł / szt.)
DENIM Żel pod prysznic 400ml Black DENIM Żel pod prysznic 400ml Black Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur Cena 10,99 zł brutto (10.99 zł / 1 L)
XANTO Pianka do czyszczenia Szyb i Luster 500ml XANTO Pianka do czyszczenia Szyb i Luster 500ml Cena 11,99 zł brutto
G&G Krochmal 2in1 Bügelhilfe & Sprühstärke Spray 500ml G&G Krochmal 2in1 Bügelhilfe & Sprühstärke Spray 500ml Cena 9,99 zł brutto (19.98 zł / 1 L)
Astonish Spray 750ml Daily Shower&Shine (Do prysznica) White Lilies Astonish Spray 750ml Daily Shower&Shine (Do prysznica) White Lilies Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / szt.)