Worki na śmieci NIEBIESKIE Sipeko 60L (50szt) Worki na śmieci NIEBIESKIE Sipeko 60L (50szt) Cena 12,99 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Garden Flowers Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Garden Flowers Cena 25,00 zł brutto
Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Cena 16,99 zł brutto
Nowy HARPIC Żel do WC 750ml Power Plus 10X HARPIC Żel do WC 750ml Power Plus 10X Cena 12,99 zł brutto
Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8 Vat) Rozmiar L Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8% Vat) Rozmiar L Cena 16,00 zł brutto
Nowy DeLuxe Ścierki na rolce SILKY WHITE 50szt (25x25cm) DeLuxe Ścierki na rolce SILKY WHITE 50szt (25x25cm) Cena 14,99 zł brutto
DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh Cena 6,99 zł brutto
DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( MIX Karton 12szt ) DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( MIX Karton 12szt ) Cena 120,00 zł brutto
Buzzy Nawilżone Chusteczki Czyszczące (48szt) Do Kuchni Buzzy Nawilżone Chusteczki Czyszczące (48szt) Do Kuchni Cena 6,00 zł brutto
Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
Kij Metalowy Konex 120cm (do Mopów i Szczotek) Kij Metalowy Konex 120cm (do Mopów i Szczotek) Cena 6,00 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Garden Flowers Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Garden Flowers Cena 8,49 zł brutto
DIX Odkamieniacz 1000ml (Czajnik, Expres, Żelazko) DIX Odkamieniacz 1000ml (Czajnik, Expres, Żelazko) Cena 11,99 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Cena 15,99 zł brutto
Cillit Kamień i Rdza 450ml ( PŁYN ) Cillit Kamień i Rdza 450ml ( PŁYN ) Cena 11,00 zł brutto (2.45 zł / 100ml)
DeLuxe Bliss Granulki do prania 275g Ocean DeLuxe Bliss Granulki do prania 275g Ocean Cena 16,50 zł brutto
Calgon Odkamieniacz do pralki 750ml ( ŻEL ) 4in1 Power Calgon Odkamieniacz do pralki 750ml ( ŻEL ) 4in1 Power Cena 19,99 zł brutto
Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / 1szt.)