FAIRY Chusteczki Czyszczące (100szt) Llia FAIRY Chusteczki Czyszczące (100szt) Llia Cena 16,99 zł brutto
Gold Wax Emulsja do nabłyszczania mebli ( Mleczko ) 250ml Gold Wax Emulsja do nabłyszczania mebli ( Mleczko ) 250ml Cena 4,49 zł brutto
LINTEO Ścierka Mikrofibra 50x60cm Do podłóg LINTEO Ścierka Mikrofibra 50x60cm Do podłóg Cena 8,00 zł brutto (8.00 zł / szt.)
G&G Zmywaki Kuchenne Topf Reiniger (6szt) Niemcy G&G Zmywaki Kuchenne Topf Reiniger (6szt) Niemcy Cena 7,89 zł brutto
Kij Metalowy Konex 120cm (do Mopów i Szczotek) Kij Metalowy Konex 120cm (do Mopów i Szczotek) Cena 6,00 zł brutto
Nowy LINTEO Ścierka Mikrofibra 40x30cm Do Okien LINTEO Ścierka Mikrofibra 40x30cm Do Okien Cena 5,99 zł brutto
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh DIX Mleczko do czyszczenia 500ml Active Fresh Cena 6,99 zł brutto
Cif MAX Power 3Action Mleczko z wybielaczem 1001g Ocean Wave Cif MAX Power 3Action Mleczko z wybielaczem 1001g Ocean Wave Cena 13,99 zł brutto
Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Cena 15,99 zł brutto
Jan Niezbędny Ściereczki Domowe do kurzu (3szt)38X40 Jan Niezbędny Ściereczki Domowe do kurzu (3szt)38X40 Cena 6,00 zł brutto (2.00 zł / szt.)
Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8 Vat) Rozmiar S Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8% Vat) Rozmiar S Cena 16,00 zł brutto
HEITMANN Power Cleaner for Multi Surface & Glass Spray 500ml Do wszelkich powierzczni i Szkła HEITMANN Power Cleaner for Multi Surface & Glass Spray 500ml Do wszelkich powierzczni i Szkła Cena 13,99 zł brutto
WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Exotische Blumen WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Exotische Blumen Cena 3,99 zł brutto
DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( Niebieski ) DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( Niebieski ) Cena 12,99 zł brutto
DeLuxe Bliss Granulki do prania 275g Ocean DeLuxe Bliss Granulki do prania 275g Ocean Cena 16,50 zł brutto
WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Zitrone WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g Zitrone Cena 3,99 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
HEITMANN Odplamiacz galasowy ( SPRAY ) 250ml HEITMANN Odplamiacz galasowy ( SPRAY ) 250ml Cena 15,99 zł brutto
Gallus Proszek (Folia) 3,9kg (60p) Universal Gallus Proszek (Folia) 3,9kg (60p) Universal Cena 27,99 zł brutto (7.18 zł / kg)
Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)