VILEDA ( Wkład ) Turbo Refill ZAPAS do Mopa obrotowego VILEDA ( Wkład ) Turbo Refill ZAPAS do Mopa obrotowego Cena 34,99 zł brutto
XANTO Pianka do czyszczenia Kuchni 500ml XANTO Pianka do czyszczenia Kuchni 500ml Cena 8,00 zł brutto (16.00 zł / 1 L)
ANTIKAL Odkamieniacz Spray XXL Pack 800ml ANTIKAL Odkamieniacz Spray XXL Pack 800ml Cena 19,99 zł brutto
Cillit Kamień i Rdza 450ml ( PŁYN ) Cillit Kamień i Rdza 450ml ( PŁYN ) Cena 11,00 zł brutto (2.45 zł / 100ml)
HEITMANN Pure Essig+ Orange Spray 500ml Cytrusowo - Octowa moc kwasów na KAMIEŃ i BRUD HEITMANN Pure Essig+ Orange Spray 500ml Cytrusowo - Octowa moc kwasów na KAMIEŃ i BRUD Cena 17,99 zł brutto
Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Bref WC zawieszka COLOR Active 3x50g Fresh Flowers Cena 15,99 zł brutto
Chusteczki Wyciągane Ooops! V-Fold (150szt) Chusteczki Wyciągane Ooops! V-Fold (150szt) Cena 7,00 zł brutto
LUXURY Perfumowany Płyn do podłóg 1250ml Nota Blu LUXURY Perfumowany Płyn do podłóg 1250ml Nota Blu Cena 14,99 zł brutto
Nowy HARPIC Żel do WC 750ml Power Plus 10X HARPIC Żel do WC 750ml Power Plus 10X Cena 12,99 zł brutto
DIX Professional Universal Cleaner 500ml (Plastik, Płytki, Fugi) DIX Professional Universal Cleaner 500ml (Plastik, Płytki, Fugi) Cena 10,99 zł brutto (21.98 zł / 1 L)
Green World Pianka do Mebli i Drewna 300ml Lemon Green World Pianka do Mebli i Drewna 300ml Lemon Cena 6,99 zł brutto
Gallus Spray 750ml Kuchen Reiniger Do Kuchni Gallus Spray 750ml Kuchen Reiniger Do Kuchni Cena 9,00 zł brutto
Cillit Bang Spray 750ml Tłuszcz i Smugi (Zielony) Cillit Bang Spray 750ml Tłuszcz i Smugi (Zielony) Cena 16,99 zł brutto
Nowy DeLuxe Płyn do SZYB Glas Reiniger 4,75L DeLuxe Płyn do SZYB Glas Reiniger 4,75L Cena 17,99 zł brutto
Buzzy Nawilżone Chusteczki Czyszczące (48szt) Do Kuchni Buzzy Nawilżone Chusteczki Czyszczące (48szt) Do Kuchni Cena 6,00 zł brutto
Nivea Woman żel pod prysznic 750ml Creme Smooth Nivea Woman żel pod prysznic 750ml Creme Smooth Cena 22,00 zł brutto
Vanish Chusteczki Zapobiegające Farbowaniu 10szt (20 prań) Vanish Chusteczki Zapobiegające Farbowaniu 10szt (20 prań) Cena 9,99 zł brutto
Green Fresh Patyczki Zapachowe 100ml Green Forest Green Fresh Patyczki Zapachowe 100ml Green Forest Cena 16,99 zł brutto
COLGATE Szczoteczka Classic Deep Clean HARD COLGATE Szczoteczka Classic Deep Clean HARD Cena 3,49 zł brutto
Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Orchidea Nera (Black Orchid) Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Orchidea Nera (Black Orchid) Cena 14,00 zł brutto
Green Shield Chusteczki Czyszczące Wood (Do Drewna) 70szt. Green Shield Chusteczki Czyszczące Wood (Do Drewna) 70szt. Cena 9,49 zł brutto
COLGATE Szczoteczka 360` OPTIC WHITE (Medium) COLGATE Szczoteczka 360` OPTIC WHITE (Medium) Cena 6,99 zł brutto