DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( Niebieski ) DOMESTOS Żel ZERO Kamienia 750ml ( Niebieski ) Cena 12,99 zł brutto
WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Ocean WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Ocean Cena 6,99 zł brutto
HEITMANN Odkamieniacz BIO-FAST w płynie 250ml HEITMANN Odkamieniacz BIO-FAST w płynie 250ml Cena 12,99 zł brutto
Worki na śmieci CZARNE Sipeko 160L (10szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 160L (10szt) Cena 6,99 zł brutto
Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
LINTEO Ścierka Mikrofibra 50x60cm Do podłóg LINTEO Ścierka Mikrofibra 50x60cm Do podłóg Cena 8,00 zł brutto (8.00 zł / szt.)
Dasty Odplamiacz do Tkanin 600ml Stain Remover Active Oxygen Dasty Odplamiacz do Tkanin 600ml Stain Remover Active Oxygen Cena 18,49 zł brutto
ANTIKAL Odkamieniacz Spray XXL Pack 800ml ANTIKAL Odkamieniacz Spray XXL Pack 800ml Cena 19,99 zł brutto
LUXURY Perfumowany Płyn do podłóg 1250ml Nota Blu LUXURY Perfumowany Płyn do podłóg 1250ml Nota Blu Cena 14,99 zł brutto
HEITMANN Pure Essig+ Orange Spray 500ml Cytrusowo - Octowa moc kwasów na KAMIEŃ i BRUD HEITMANN Pure Essig+ Orange Spray 500ml Cytrusowo - Octowa moc kwasów na KAMIEŃ i BRUD Cena 17,99 zł brutto
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
Dasty Preparat do mycia Szyb i Luster 700ml White Musk Dasty Preparat do mycia Szyb i Luster 700ml White Musk Cena 14,99 zł brutto
DOMESTOS Kostka do WC ( Wkład ) 35g Ocean DOMESTOS Kostka do WC ( Wkład ) 35g Ocean Cena 3,30 zł brutto
Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Cena 75,00 zł brutto (0.02 zł / szt.)
XANTO Pianka do czyszczenia Kuchni 500ml XANTO Pianka do czyszczenia Kuchni 500ml Cena 8,00 zł brutto (16.00 zł / 1 L)