Worki na śmieci CZERWONE Sipeko 60L (50szt) Worki na śmieci CZERWONE Sipeko 60L (50szt) Cena 12,99 zł brutto
ANTIKAL Odkamieniacz Spray XXL Pack 800ml ANTIKAL Odkamieniacz Spray XXL Pack 800ml Cena 19,99 zł brutto
SILVER Pasta do obuwia Sportowego 75ml Biała SILVER Pasta do obuwia Sportowego 75ml Biała Cena 9,99 zł brutto
Worki na śmieci CZARNE Sipeko 35L (15szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 35L (15szt) Cena 2,49 zł brutto
Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8 Vat) Rozmiar M Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8% Vat) Rozmiar M Cena 16,00 zł brutto
z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów Cena 34,00 zł brutto (34.00 zł / 1 L)
G&G Rohrfrei Pulver 600g Granulki do udrażniania rur G&G Rohrfrei Pulver 600g Granulki do udrażniania rur Cena 11,99 zł brutto (19.98 zł / kg)
HEITMANN Power Cleaner for Multi Surface & Glass Spray 500ml Do wszelkich powierzczni i Szkła HEITMANN Power Cleaner for Multi Surface & Glass Spray 500ml Do wszelkich powierzczni i Szkła Cena 13,99 zł brutto
WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Flower WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Flower Cena 6,99 zł brutto
KONEX Szufelka z gumą + Zmiotka (Komplet) KONEX Szufelka z gumą + Zmiotka (Komplet) Cena 5,77 zł brutto (5.77 zł / szt.)
SILVER Uniwersalny Impregnat do obuwia 300ml (Bezbarwny) SILVER Uniwersalny Impregnat do obuwia 300ml (Bezbarwny) Cena 18,99 zł brutto
DOMESTOS 1000ml Pine Fresh (Zielony) DOMESTOS 1000ml Pine Fresh (Zielony) Cena 11,99 zł brutto (11.99 zł / 1 L)
KONEX Wiadro Tosia z wyciskaczem 10L KONEX Wiadro Tosia z wyciskaczem 10L Cena 9,99 zł brutto (9.99 zł / szt.)
Dove mydło w płynie 500ml ZAPAS (Worek) Silk Dove mydło w płynie 500ml ZAPAS (Worek) Silk Cena 12,49 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
Gallus koncentrat do płukania 1L(40p) Frisch Gallus koncentrat do płukania 1L(40p) Frisch Cena 13,00 zł brutto (13.00 zł / 1 L)
Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Sensitive Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Sensitive Cena 9,99 zł brutto
Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
HEITMANN Chusteczki wyłapujące Kolor i Brud (20szt) HEITMANN Chusteczki wyłapujące Kolor i Brud (20szt) Cena 12,50 zł brutto