FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (30szt) FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (30szt) Cena 36,00 zł brutto
FAIRY Kapsułki ORIGINAL All-in-One (57szt) Lemon FAIRY Kapsułki ORIGINAL All-in-One (57szt) Lemon Cena 55,00 zł brutto
Deluxe PLATINUM ULTRA płyn do naczyń 850ml Zitrone & Limette Deluxe PLATINUM ULTRA płyn do naczyń 850ml Zitrone & Limette Cena 7,99 zł brutto
Dual Power Patti do naczyń 1L Delikatne dłonie (Delicato Mani) Dual Power Patti do naczyń 1L Delikatne dłonie (Delicato Mani) Cena 12,00 zł brutto
TRI-BIO Pianka do naczyń Bio Foam 300ml (z Pompką) TRI-BIO Pianka do naczyń Bio Foam 300ml (z Pompką) Cena 22,99 zł brutto
Gold Cytrus Płyn do naczyń 5L Balsam Aloes & Avocado Gold Cytrus Płyn do naczyń 5L Balsam Aloes & Avocado Cena 19,99 zł brutto
FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (40szt) Lemon FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (40szt) Lemon Cena 45,00 zł brutto
GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / szt.)
Dual Power Patti do naczyń 1L Owoce Cytrusowe (Argumi) Dual Power Patti do naczyń 1L Owoce Cytrusowe (Argumi) Cena 12,00 zł brutto
HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g Cena 9,99 zł brutto (33.30 zł / 100g)
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Cena 13,99 zł brutto
JAR Nabłyszczacz do zmywarek 710ml JAR Nabłyszczacz do zmywarek 710ml Cena 17,99 zł brutto (2.54 zł / 100ml)
G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)
Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Lemon Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Lemon Cena 12,00 zł brutto
Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Cena 75,00 zł brutto (0.02 zł / szt.)
Gallus Żel do prania 4L(100p) NOWY (Color) Gallus Żel do prania 4L(100p) NOWY (Color) Cena 26,50 zł brutto
Lenor Woda Zapachowa do Żelazka i Parownicy 1L Summer Breeze Lenor Woda Zapachowa do Żelazka i Parownicy 1L Summer Breeze Cena 12,50 zł brutto
LINTEO Chusteczki kosmetyczne (w Kartoniku) 200szt. LINTEO Chusteczki kosmetyczne (w Kartoniku) 200szt. Cena 6,99 zł brutto
Green Shield Chusteczki Czyszczące (70szt) Leather (Do skóry) Green Shield Chusteczki Czyszczące (70szt) Leather (Do skóry) Cena 8,99 zł brutto (0.13 zł / szt.)
COLGATE Pasta do zębów 100ml MaxWhite Whitening Crystals COLGATE Pasta do zębów 100ml MaxWhite Whitening Crystals Cena 7,99 zł brutto