Morning Fresh Płyn do naczyń 675ml Original Fresh Morning Fresh Płyn do naczyń 675ml Original Fresh Cena 9,99 zł brutto
Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Lemon Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Lemon Cena 12,00 zł brutto
GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / szt.)
Deluxe PLATINUM ULTRA płyn do naczyń 850ml Zitrone & Limette Deluxe PLATINUM ULTRA płyn do naczyń 850ml Zitrone & Limette Cena 7,99 zł brutto
FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (40szt) Lemon FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (40szt) Lemon Cena 45,00 zł brutto
Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Regular Finish Czyścik do zmywarek ( Płyn ) 250ml Regular Cena 12,00 zł brutto
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Zitrone ( Żółta ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Zitrone ( Żółta ) Cena 13,99 zł brutto
Dual Power Patti do naczyń 1L Soda i Szałwia (Bicarbonato & Salvia) Dual Power Patti do naczyń 1L Soda i Szałwia (Bicarbonato & Salvia) Cena 12,00 zł brutto
JAR Nabłyszczacz do zmywarek 710ml JAR Nabłyszczacz do zmywarek 710ml Cena 17,99 zł brutto (2.54 zł / 100ml)
Dual Power Patti do naczyń 1L Delikatne dłonie (Delicato Mani) Dual Power Patti do naczyń 1L Delikatne dłonie (Delicato Mani) Cena 12,00 zł brutto
HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g Cena 9,99 zł brutto (33.30 zł / 100g)
FAIRY Kapsułki All-in-One (35szt) Orange FAIRY Kapsułki All-in-One (35szt) Orange Cena 29,99 zł brutto
Galvea Perfumowany Proszek (55p) 2,5kg White & Light Colors Galvea Perfumowany Proszek (55p) 2,5kg White & Light Colors Cena 29,99 zł brutto
ADIDAS MEN dezodorant szkło 75ml Dynamic Pulse ADIDAS MEN dezodorant szkło 75ml Dynamic Pulse Cena 17,99 zł brutto
GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / szt.)
AirWick wkład elektryczny 19ml Biała Peonia i Kwitnący Jaśmin AirWick wkład elektryczny 19ml Biała Peonia i Kwitnący Jaśmin Cena 12,99 zł brutto
LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Muschio Bianco LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Muschio Bianco Cena 12,99 zł brutto