G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)
TRI-BIO Ekologiczna Naturalna SÓL do Zmywarki (1,4kg) TRI-BIO Ekologiczna Naturalna SÓL do Zmywarki (1,4kg) Cena 15,99 zł brutto
FAIRY Kapsułki ORIGINAL All-in-One (57szt) Lemon FAIRY Kapsułki ORIGINAL All-in-One (57szt) Lemon Cena 55,00 zł brutto
FAIRY Kapsułki All-in-One (35szt) Orange FAIRY Kapsułki All-in-One (35szt) Orange Cena 29,99 zł brutto
GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) GlanzMeister Czyścik do ZMYWARKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / szt.)
Finish Nabłyszczacz do zmywarek XL Pack 800ml (Import) Finish Nabłyszczacz do zmywarek XL Pack 800ml (Import) Cena 19,69 zł brutto
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Cena 13,99 zł brutto
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Zitrone ( Żółta ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Zitrone ( Żółta ) Cena 13,99 zł brutto
FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (40szt) Lemon FAIRY Kapsułki Platinum (+) PLUS (40szt) Lemon Cena 45,00 zł brutto
HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g HEITMANN Środek do czyszczenia zmywarki EXPRESS 30g Cena 9,99 zł brutto (33.30 zł / 100g)
Szczotka do Zamiatania (Plastik) 25cm Szczotka do Zamiatania (Plastik) 25cm Cena 5,99 zł brutto (5.99 zł / szt.)
Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Cena 75,00 zł brutto (0.02 zł / szt.)
Green Shield Chusteczki Czyszczące (70szt) Leather (Do skóry) Green Shield Chusteczki Czyszczące (70szt) Leather (Do skóry) Cena 8,99 zł brutto (0.13 zł / szt.)