Gillette Blue 3 maszynki (12szt) Folia Smooth Gillette Blue 3 maszynki (12szt) Folia Smooth Cena 35,00 zł brutto
Elkos Żel pod prysznic 300ml Meeres Brise Elkos Żel pod prysznic 300ml Meeres Brise Cena 6,99 zł brutto
True Smile Pasta do zębów 100ml 4D White ( z dozownikiem ) True Smile Pasta do zębów 100ml 4D White ( z dozownikiem ) Cena 11,99 zł brutto
Gillette ( ŻEL ) do golenia 200ml SERIES Moisturizing Gillette ( ŻEL ) do golenia 200ml SERIES Moisturizing Cena 14,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Cena 8,50 zł brutto
Malizia Płyn do kąpieli 1L Orchidea e Ambra Malizia Płyn do kąpieli 1L Orchidea e Ambra Cena 11,99 zł brutto
ViONE mydło w Piance 500ml Pink Grapefruit ViONE mydło w Piance 500ml Pink Grapefruit Cena 11,97 zł brutto
Maseczki Ochronne Antywirusowe Filtr KF94 (5szt) Korea Południowa Maseczki Ochronne Antywirusowe Filtr KF94 (5szt) Korea Południowa Cena 25,00 zł brutto (5.00 zł / szt.)
Malizia Płyn do kąpieli 1L Kwiaty i Jagody Goji Malizia Płyn do kąpieli 1L Kwiaty i Jagody Goji Cena 11,99 zł brutto
CD Żel pod prysznic 250ml Totes Meer (Morze Martwe) CD Żel pod prysznic 250ml Totes Meer (Morze Martwe) Cena 10,99 zł brutto (4.40 zł / 100ml)
LUXURY Mydło w płynie ( Worek ) 2000ml Mleko i Miód LUXURY Mydło w płynie ( Worek ) 2000ml Mleko i Miód Cena 24,99 zł brutto
Malizia Płyn do kąpieli 1L Crema di Latte Malizia Płyn do kąpieli 1L Crema di Latte Cena 11,99 zł brutto
Reebok MEN żel pod prysznic 400ml 4in1 Cool Your Body Reebok MEN żel pod prysznic 400ml 4in1 Cool Your Body Cena 9,99 zł brutto
CD Żel pod prysznic 250ml Skin Balance CD Żel pod prysznic 250ml Skin Balance Cena 10,99 zł brutto (4.40 zł / 100ml)
Elmex Pasta do zębów 75ml Anti-Caries WHITENING Elmex Pasta do zębów 75ml Anti-Caries WHITENING Cena 15,99 zł brutto