Oral-B Pasta 75ml Complete+ Protect & Clean Oral-B Pasta 75ml Complete+ Protect & Clean Cena 8,99 zł brutto
Nivea MEN Krem do Golenia 100ml Sensitive (Biały) Nivea MEN Krem do Golenia 100ml Sensitive (Biały) Cena 11,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Olejek pod prysznic 250ml Argan & Sweet Cyperus Oils Tesori d'Oriente Olejek pod prysznic 250ml Argan & Sweet Cyperus Oils Cena 15,99 zł brutto
Dove mydło kostka 90g Coconut Milk & Jasmin Dove mydło kostka 90g Coconut Milk & Jasmin Cena 4,00 zł brutto
Tesori d'Oriente Żel pod prysznic 250ml IKIGAI Tesori d'Oriente Żel pod prysznic 250ml IKIGAI Cena 13,00 zł brutto
Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Muschio Bianco Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Muschio Bianco Cena 8,50 zł brutto
DENIM Żel pod prysznic 400ml Gold DENIM Żel pod prysznic 400ml Gold Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) White Soap ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) White Soap Cena 28,99 zł brutto
ViONE mydło w Piance 500ml Vanila Blossom ViONE mydło w Piance 500ml Vanila Blossom Cena 11,97 zł brutto
Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Almond & White Tea Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Almond & White Tea Cena 14,00 zł brutto
Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Magic Touch Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Magic Touch Cena 7,99 zł brutto
Nowy Blend-a-med Pasta 75ml 3D White CHARCOAL z Węglem Blend-a-med Pasta 75ml 3D White CHARCOAL z Węglem Cena 6,99 zł brutto
LUXURY Żel pod prysznic 750ml Muschio Bianco LUXURY Żel pod prysznic 750ml Muschio Bianco Cena 15,99 zł brutto
LUXURY Mydło w płynie ( Worek ) 2000ml Piżmo i Aloes LUXURY Mydło w płynie ( Worek ) 2000ml Piżmo i Aloes Cena 24,99 zł brutto
Mattes Rebi-Dental Pasta do zębów Whitening 100g Mattes Rebi-Dental Pasta do zębów Whitening 100g Cena 4,99 zł brutto
ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) White Soap ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) White Soap Cena 28,99 zł brutto
Waschkönig OXY Odplamiacz w płynie Fleckentferner 1,5L Do Koloru Waschkönig OXY Odplamiacz w płynie Fleckentferner 1,5L Do Koloru Cena 16,99 zł brutto (11.33 zł / 1 L)
ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Lavander ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Lavander Cena 28,99 zł brutto
z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów Cena 34,00 zł brutto (34.00 zł / 1 L)
G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)