Dove mydło kostka 90g Coconut Milk & Jasmin Dove mydło kostka 90g Coconut Milk & Jasmin Cena 4,00 zł brutto
Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Muschio Bianco Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Muschio Bianco Cena 8,50 zł brutto
Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Original Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Original Cena 9,99 zł brutto
DENIM Żel pod prysznic 400ml Black DENIM Żel pod prysznic 400ml Black Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Midnight Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Midnight Cena 7,99 zł brutto
True Smile Pasta 100ml + Szczoteczka PRO CARE Complete Care True Smile Pasta 100ml + Szczoteczka PRO CARE Complete Care Cena 7,50 zł brutto
Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Green Tea & Mint Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Green Tea & Mint Cena 12,99 zł brutto (1.30 zł / 100ml)
HANDY Antybakteryjne mydło 500ml Flower with Glycerin HANDY Antybakteryjne mydło 500ml Flower with Glycerin Cena 4,50 zł brutto
ViONE mydło w Piance 500ml Vanila Blossom ViONE mydło w Piance 500ml Vanila Blossom Cena 11,97 zł brutto
COLGATE Pasta do zębów 100ml MaxFresh Cooling Crystals Cool Mint COLGATE Pasta do zębów 100ml MaxFresh Cooling Crystals Cool Mint Cena 7,99 zł brutto
DENIM Żel pod prysznic 400ml Original DENIM Żel pod prysznic 400ml Original Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
Malizia Płyn do kąpieli 1L Argan i Vanilla Malizia Płyn do kąpieli 1L Argan i Vanilla Cena 11,99 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
TAFT Lakier do włosów 250ml CZARNY (5) Chashmere TAFT Lakier do włosów 250ml CZARNY (5) Chashmere Cena 14,99 zł brutto
ADIDAS MEN dezodorant szkło 75ml Pure Game ADIDAS MEN dezodorant szkło 75ml Pure Game Cena 17,99 zł brutto
Extase deo 150ml Caribian Flair (Pomarańczowa) Extase deo 150ml Caribian Flair (Pomarańczowa) Cena 10,46 zł brutto
OLD SPICE Dezodorant spray 150ml Capitan OLD SPICE Dezodorant spray 150ml Capitan Cena 15,99 zł brutto