PolSilver Żyletki Super Iridium (20 x 5szt) PolSilver Żyletki Super Iridium (20 x 5szt) Cena 55,00 zł brutto
DENIM Żel pod prysznic 400ml Black DENIM Żel pod prysznic 400ml Black Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
Dove Płyn do kąpieli 750ml Rinfrescante ( Ogórek i Zielona Herbata ) Dove Płyn do kąpieli 750ml Rinfrescante ( Ogórek i Zielona Herbata ) Cena 24,99 zł brutto
COLGATE Szczoteczka Kids 2-5 (Extra Soft) COLGATE Szczoteczka Kids 2-5 (Extra Soft) Cena 4,50 zł brutto
Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Sensitive Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Sensitive Cena 9,99 zł brutto
Theramed Pasta 100ml (Dozownik) Whitening (Srebrna) Theramed Pasta 100ml (Dozownik) Whitening (Srebrna) Cena 11,99 zł brutto
Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Green Tea & Mint Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Green Tea & Mint Cena 12,99 zł brutto (1.30 zł / 100ml)
Malizia Płyn do kąpieli 1L Monoi i Kwiat Lotosu Malizia Płyn do kąpieli 1L Monoi i Kwiat Lotosu Cena 11,99 zł brutto
ADIDAS Woman Żel 750ml ( z dozownikiem ) Deep Care ADIDAS Woman Żel 750ml ( z dozownikiem ) Deep Care Cena 16,99 zł brutto
Papier Toaletowy Kartika TUCANO (3 Warstwy) Celuloza (8szt) Papier Toaletowy Kartika TUCANO (3 Warstwy) Celuloza (8szt) Cena 11,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Cena 8,50 zł brutto
Tesori d'Oriente Żel pod prysznic 250ml Ayurveda Tesori d'Oriente Żel pod prysznic 250ml Ayurveda Cena 13,00 zł brutto
Malizia Płyn do kąpieli 1L Kwiaty i Jagody Goji Malizia Płyn do kąpieli 1L Kwiaty i Jagody Goji Cena 11,99 zł brutto
Elkos Żel pod prysznic 300ml Meeres Brise Elkos Żel pod prysznic 300ml Meeres Brise Cena 6,99 zł brutto
Vanish odplamiacz Płyn 100ml (Saszetka) Białe Vanish odplamiacz Płyn 100ml (Saszetka) Białe Cena 4,99 zł brutto (4.99 zł / 100ml)
z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów z- Sauber Lab PU 16 Imprise Badreiniger 1L Płyn do mycia Sanitariatów Cena 34,00 zł brutto (34.00 zł / 1 L)
FAIRY Chusteczki Czyszczące (100szt) Frezja FAIRY Chusteczki Czyszczące (100szt) Frezja Cena 16,99 zł brutto
Gallus żel pod prysznic 500ml MEN Lemon Grass Extract Gallus żel pod prysznic 500ml MEN Lemon Grass Extract Cena 8,99 zł brutto
ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Pink Grapefriut ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Pink Grapefriut Cena 28,99 zł brutto
G&G Ściereczki Spul &Wisch Tuch Uniwersalne (10szt) Niemcy G&G Ściereczki Spul &Wisch Tuch Uniwersalne (10szt) Niemcy Cena 7,99 zł brutto (0.80 zł / szt.)