Malizia Płyn do kąpieli 1L Argan i Vanilla Malizia Płyn do kąpieli 1L Argan i Vanilla Cena 11,99 zł brutto
Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Exotic Glow Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Exotic Glow Cena 7,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Żel pod prysznic 250ml Imperial Orchid Tesori d'Oriente Żel pod prysznic 250ml Imperial Orchid Cena 13,00 zł brutto
Elmex Pasta do zębów 75ml Przeciw Próchnicy Anti-Caries Elmex Pasta do zębów 75ml Przeciw Próchnicy Anti-Caries Cena 15,99 zł brutto
COLGATE Szczoteczka Classic Deep Clean MEDIUM COLGATE Szczoteczka Classic Deep Clean MEDIUM Cena 3,49 zł brutto
Gallus żel pod prysznic 500ml MEN Sea Salt & Algae Extract Gallus żel pod prysznic 500ml MEN Sea Salt & Algae Extract Cena 8,99 zł brutto
COLGATE Szczoteczka Kids 2-5 (Extra Soft) COLGATE Szczoteczka Kids 2-5 (Extra Soft) Cena 4,50 zł brutto
Nivea Woman żel pod prysznic 750ml Creme Care (Granatowy) Nivea Woman żel pod prysznic 750ml Creme Care (Granatowy) Cena 22,00 zł brutto
ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Vanila Blossom ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Vanila Blossom Cena 28,99 zł brutto
ATTIS mydło w płynie 5L Fruity Fioletowe ATTIS mydło w płynie 5L Fruity Fioletowe Cena 23,00 zł brutto (4.60 zł / 1 L)
CD Żel pod prysznic 250ml Totes Meer (Morze Martwe) CD Żel pod prysznic 250ml Totes Meer (Morze Martwe) Cena 10,99 zł brutto (4.40 zł / 100ml)
Dove mydło kostka 90g Coconut Milk & Jasmin Dove mydło kostka 90g Coconut Milk & Jasmin Cena 4,00 zł brutto
Gillette ( ŻEL ) do golenia 200ml Mach3 Extra Comfort Gillette ( ŻEL ) do golenia 200ml Mach3 Extra Comfort Cena 13,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Cena 8,50 zł brutto
Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Green Tea & Mint Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Green Tea & Mint Cena 12,99 zł brutto (1.30 zł / 100ml)
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / 1szt.)
Gallus koncentrat do płukania 1L(40p) Orchidee Gallus koncentrat do płukania 1L(40p) Orchidee Cena 13,00 zł brutto (13.00 zł / 1 L)
DENIM Żel pod prysznic 400ml Original DENIM Żel pod prysznic 400ml Original Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
DOMESTOS 1000ml Pine Fresh (Zielony) DOMESTOS 1000ml Pine Fresh (Zielony) Cena 11,99 zł brutto (11.99 zł / 1 L)
Gallus Proszek (Folia) 3,9kg (60p) Color Gallus Proszek (Folia) 3,9kg (60p) Color Cena 27,99 zł brutto (7.18 zł / kg)