DOMESTOS Kostka do WC (z Koszykiem ) 35g Citrus DOMESTOS Kostka do WC (z Koszykiem ) 35g Citrus Cena 5,99 zł brutto
WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Pine WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Pine Cena 6,99 zł brutto
Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Ręcznik ZZ 25x23cm CELULOZA Biały (2W) 3000szt (Karton) Cena 75,00 zł brutto (0.02 zł / szt.)
Dasty Preparat do mycia Szyb i Luster 700ml Pink Soul Dasty Preparat do mycia Szyb i Luster 700ml Pink Soul Cena 14,99 zł brutto
HEITMANN Pure Citric Acid Spray 500ml Czysty Kwas Cytrynowy HEITMANN Pure Citric Acid Spray 500ml Czysty Kwas Cytrynowy Cena 19,49 zł brutto
Dasty Super Antikalk 700ml Super Odkamieniacz Dasty Super Antikalk 700ml Super Odkamieniacz Cena 16,99 zł brutto
Cif MAX Power 3Action Mleczko z wybielaczem 1001g Spring Fresh (Zielone) Cif MAX Power 3Action Mleczko z wybielaczem 1001g Spring Fresh (Zielone) Cena 13,99 zł brutto
Cillit Bang Spray 750ml Kamień i Brud (Pomarańczowy) Cillit Bang Spray 750ml Kamień i Brud (Pomarańczowy) Cena 16,99 zł brutto
Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Gold Wax Spray Multi-surface do pielęgnacji różnych powierzchni ( Niebieski ) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
G&G Backofen Pianka do piekarników 500ml G&G Backofen Pianka do piekarników 500ml Cena 11,99 zł brutto
KONEX Wiadro Tosia z wyciskaczem 10L KONEX Wiadro Tosia z wyciskaczem 10L Cena 9,99 zł brutto (9.99 zł / szt.)
WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Flower WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Flower Cena 6,99 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Garden Flowers Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Garden Flowers Cena 8,49 zł brutto
HEITMANN Odkamieniacz do Łazienki (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Citrus HEITMANN Odkamieniacz do Łazienki (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Citrus Cena 19,99 zł brutto
DOMESTOS Bleach FOAM Aktywna Piana 435ml z Wybielaczem DOMESTOS Bleach FOAM Aktywna Piana 435ml z Wybielaczem Cena 13,49 zł brutto
Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / 1szt.)
Lenor Zapachowy Spray na Zagniecenia 500ml Spring Awakening Lenor Zapachowy Spray na Zagniecenia 500ml Spring Awakening Cena 24,99 zł brutto
G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml G&G Czyścik do ( ZMYWARKI ) Płyn 250ml Cena 7,00 zł brutto (2.80 zł / 100ml)
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)