Worki na śmieci CZARNE Sipeko 160L (10szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 160L (10szt) Cena 6,99 zł brutto
Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8 Vat) Rozmiar S Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8% Vat) Rozmiar S Cena 16,00 zł brutto
Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Garden Flowers Floor Uniwersalny płyny do mycia 5L Garden Flowers Cena 25,00 zł brutto
Nowy DeLuxe Ścierki na rolce SILKY WHITE 50szt (25x25cm) DeLuxe Ścierki na rolce SILKY WHITE 50szt (25x25cm) Cena 14,99 zł brutto
G&G Backofen Pianka do piekarników 500ml G&G Backofen Pianka do piekarników 500ml Cena 11,99 zł brutto
Active BEST Płyn Uniwersalny 1,5L Lime + Charcoal Active BEST Płyn Uniwersalny 1,5L Lime + Charcoal Cena 5,99 zł brutto
AJAX Płyn Uniwersalny 1000ml Spring Flowers (Konwalia) AJAX Płyn Uniwersalny 1000ml Spring Flowers (Konwalia) Cena 8,00 zł brutto
Astonish Spray 750ml Daily Shower&Shine (Do prysznica) White Lilies Astonish Spray 750ml Daily Shower&Shine (Do prysznica) White Lilies Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
G&G Mleczko do płyt Indukcyjnych Glas Keramik Reiniger 300ml G&G Mleczko do płyt Indukcyjnych Glas Keramik Reiniger 300ml Cena 7,99 zł brutto
WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Flower WOOM zawieszki BARWIĄCE do WC (2x55g) Flower Cena 6,99 zł brutto
Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8 Vat) Rozmiar M Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8% Vat) Rozmiar M Cena 16,00 zł brutto
Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Gallus Spray 750ml Kalk Reiniger Odkamieniacz do zlewu Cena 12,99 zł brutto (17.32 zł / 1 L)
Cif Spray 500ml Ultra Fast KITCHEN (Do Kuchni) Cif Spray 500ml Ultra Fast KITCHEN (Do Kuchni) Cena 12,99 zł brutto