Dasty Żel do mycia powierzchni Drewnianych 700ml Wood & Laminate Care Dasty Żel do mycia powierzchni Drewnianych 700ml Wood & Laminate Care Cena 17,79 zł brutto
Ręcznik ZZ 25x23cm ZIELONY (1W) 4000szt (Karton) Ręcznik ZZ 25x23cm ZIELONY (1W) 4000szt (Karton) Cena 62,00 zł brutto
HEITMANN Odkamieniacz do Łazienki (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Citrus HEITMANN Odkamieniacz do Łazienki (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Citrus Cena 19,99 zł brutto
Cif Mleczko do czyszczenia 750ml Original (Białe) Cif Mleczko do czyszczenia 750ml Original (Białe) Cena 13,00 zł brutto
Green World Pianka do Mebli i Drewna 300ml Lemon Green World Pianka do Mebli i Drewna 300ml Lemon Cena 6,99 zł brutto
Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Gold Wax Spray do pielęgnacji Mebli ( Brązowy) 400ml Cena 9,00 zł brutto (2.25 zł / 100ml)
XANTO Pianka do czyszczenia Dywanów i Tapicerki 500ml XANTO Pianka do czyszczenia Dywanów i Tapicerki 500ml Cena 11,00 zł brutto
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
Worki na śmieci CZARNE Sipeko 60L (10szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 60L (10szt) Cena 2,49 zł brutto
DIX Odkamieniacz 1000ml (Czajnik, Expres, Żelazko) DIX Odkamieniacz 1000ml (Czajnik, Expres, Żelazko) Cena 11,99 zł brutto
G&G Mleczko do płyt Indukcyjnych Glas Keramik Reiniger 300ml G&G Mleczko do płyt Indukcyjnych Glas Keramik Reiniger 300ml Cena 7,99 zł brutto
AirWick wkład elektryczny 19ml Bryza Oceanu & Sól Morska AirWick wkład elektryczny 19ml Bryza Oceanu & Sól Morska Cena 12,99 zł brutto
Hugva mydło w płynie Luxury 500ml Magic Touch Hugva mydło w płynie Luxury 500ml Magic Touch Cena 9,99 zł brutto
ARIEL kapsułki All in1 PODS (38szt) Colour ARIEL kapsułki All in1 PODS (38szt) Colour Cena 59,99 zł brutto
Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Gold drop Płyn Uniwersalny Dezynfekujący Wirusobójczy 750ml Cena 16,99 zł brutto
ADIDAS MEN dezodorant szkło 75ml Dynamic Pulse ADIDAS MEN dezodorant szkło 75ml Dynamic Pulse Cena 17,99 zł brutto
Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / 1szt.)