Worki na śmieci CZARNE Sipeko 60L (10szt) Worki na śmieci CZARNE Sipeko 60L (10szt) Cena 2,49 zł brutto
XANTO Pianka do czyszczenia Dywanów i Tapicerki 500ml XANTO Pianka do czyszczenia Dywanów i Tapicerki 500ml Cena 11,00 zł brutto
XANTO Pianka do czyszczenia Szyb i Luster 500ml XANTO Pianka do czyszczenia Szyb i Luster 500ml Cena 11,99 zł brutto
Cif Mleczko do czyszczenia 750ml Original (Białe) Cif Mleczko do czyszczenia 750ml Original (Białe) Cena 13,00 zł brutto
HEITMANN Odtłuszczacz do Kuchni (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Lime,Basil& Mandarine HEITMANN Odtłuszczacz do Kuchni (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Lime,Basil& Mandarine Cena 19,99 zł brutto
Ręcznik CZYŚCIWO Luna P800 Strong Celuloza 2W (2szt) Ręcznik CZYŚCIWO Luna P800 Strong Celuloza 2W (2szt) Cena 45,00 zł brutto
VILEDA ( Wkład ) Turbo Refill ZAPAS do Mopa obrotowego VILEDA ( Wkład ) Turbo Refill ZAPAS do Mopa obrotowego Cena 34,99 zł brutto
Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8 Vat) Rozmiar S Rękawice NITRYLOWE Niebieskie 100szt (8% Vat) Rozmiar S Cena 16,00 zł brutto
G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur G&G Rohrfrei GEL1000ml ( Żel ) do udrażniania rur Cena 10,99 zł brutto (10.99 zł / 1 L)
Green Shield Chusteczki Czyszczące (70szt) Leather (Do skóry) Green Shield Chusteczki Czyszczące (70szt) Leather (Do skóry) Cena 8,99 zł brutto (0.13 zł / szt.)
G&G Ściereczki Spul &Wisch Tuch Uniwersalne (10szt) Niemcy G&G Ściereczki Spul &Wisch Tuch Uniwersalne (10szt) Niemcy Cena 7,99 zł brutto (0.80 zł / szt.)
Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Garden Flowers Floor Uniwersalny płyny do mycia 1,5L Garden Flowers Cena 8,49 zł brutto
Cif Spray 500ml Ultra Fast KITCHEN (Do Kuchni) Cif Spray 500ml Ultra Fast KITCHEN (Do Kuchni) Cena 12,99 zł brutto
Astonish Odświeżający proszek do dywanów 350g Lemon Astonish Odświeżający proszek do dywanów 350g Lemon Cena 8,49 zł brutto
G&G Żel do prania Ciemnych Tkanin 1,5L (37p) BLACK G&G Żel do prania Ciemnych Tkanin 1,5L (37p) BLACK Cena 17,99 zł brutto
Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Deluxe FOAM Pianka do naczyń 750ml Original ( Zielona ) Cena 13,99 zł brutto
HEITMANN Odtłuszczacz do Kuchni (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Lime,Basil& Mandarine HEITMANN Odtłuszczacz do Kuchni (Butelka 500ml + Saszetka 25g) Lime,Basil& Mandarine Cena 19,99 zł brutto
G&G Krochmal 2in1 Bügelhilfe & Sprühstärke Spray 500ml G&G Krochmal 2in1 Bügelhilfe & Sprühstärke Spray 500ml Cena 9,99 zł brutto (19.98 zł / 1 L)
HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g HEITMANN Soda czyszcząca ( Proszek ) 500g Cena 8,49 zł brutto
DeLuxe Chusteczki Wasche SCHWARZ Tucher Chroniące CZERŃ (20szt) DeLuxe Chusteczki Wasche SCHWARZ Tucher Chroniące CZERŃ (20szt) Cena 7,99 zł brutto (0.40 zł / szt.)
Tesori d'Oriente Patyczki Zapachowe 200ml Ayurveda Tesori d'Oriente Patyczki Zapachowe 200ml Ayurveda Cena 24,99 zł brutto