Dove Płyn do kąpieli 750ml Idratante Original Dove Płyn do kąpieli 750ml Idratante Original Cena 24,99 zł brutto
Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml ( FUSION ) Sensible Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml ( FUSION ) Sensible Cena 12,99 zł brutto
CD Żel pod prysznic 250ml Große Freiheit CD Żel pod prysznic 250ml Große Freiheit Cena 10,99 zł brutto (4.40 zł / 100ml)
Nivea Men Balsam Po Goleniu 100ml Protect & Care (Granatowy) Nivea Men Balsam Po Goleniu 100ml Protect & Care (Granatowy) Cena 27,99 zł brutto
Hugva mydło w płynie Luxury 500ml Magic Touch Hugva mydło w płynie Luxury 500ml Magic Touch Cena 9,99 zł brutto
Malizia Płyn do kąpieli 1L Argan i Vanilla Malizia Płyn do kąpieli 1L Argan i Vanilla Cena 11,99 zł brutto
Tesori d'Oriente mydło w płynie 300ml Hammam Tesori d'Oriente mydło w płynie 300ml Hammam Cena 12,99 zł brutto
Gillette ( ŻEL ) do golenia 200ml FUSION 5 Sensitive Gillette ( ŻEL ) do golenia 200ml FUSION 5 Sensitive Cena 15,99 zł brutto
Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Original (Classico) Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Original (Classico) Cena 14,00 zł brutto
Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Almond & White Tea Felce Azzurra Żel do mycia ciała 650ml Almond & White Tea Cena 14,00 zł brutto
Gillette Blue 3 maszynki (12szt) Folia Smooth Gillette Blue 3 maszynki (12szt) Folia Smooth Cena 35,00 zł brutto
DENIM Żel pod prysznic 400ml Original DENIM Żel pod prysznic 400ml Original Cena 11,00 zł brutto (2.75 zł / 100ml)
L'Oreal Men Expert Shower Gel 250ml Invincible Sport L'Oreal Men Expert Shower Gel 250ml Invincible Sport Cena 15,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Tesori d'Oriente Mydło w kostce 125g Hammam Cena 8,50 zł brutto
Palmolive Szampon 350ml Anti-Dandruff Przeciwłupieżowy Palmolive Szampon 350ml Anti-Dandruff Przeciwłupieżowy Cena 8,40 zł brutto
Hugva mydło w płynie Luxury 500ml Midnight Hugva mydło w płynie Luxury 500ml Midnight Cena 9,99 zł brutto
Gama Proszek do prania 3in1 (18p) 1,08kg Color & Dark Gama Proszek do prania 3in1 (18p) 1,08kg Color & Dark Cena 12,99 zł brutto
UMBRO for Men Żel pod prysznic 400ml Ice UMBRO for Men Żel pod prysznic 400ml Ice Cena 8,99 zł brutto
Swiffer DRY Wkłady do mopa (Suche) 15szt Swiffer DRY Wkłady do mopa (Suche) 15szt Cena 18,99 zł brutto
Ługa Proparat ułatwiający prasowanie Spray 500ml Ługa Proparat ułatwiający prasowanie Spray 500ml Cena 11,00 zł brutto (22.00 zł / 1 L)