LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Aprile Fresco LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Aprile Fresco Cena 12,99 zł brutto
LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Argan & Vaniglia LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Argan & Vaniglia Cena 12,99 zł brutto
Softlan ULTRA 3D koncentrat 1L (45p) Żółty Softlan ULTRA 3D koncentrat 1L (45p) Żółty Cena 11,00 zł brutto
Tesori d'Oriente Płyn do płukania (38p) 760ml Byzantium Tesori d'Oriente Płyn do płukania (38p) 760ml Byzantium Cena 13,99 zł brutto
Lenor Koncentrat (200p) 4L Frische (Zielony) Lenor Koncentrat (200p) 4L Frische (Zielony) Cena 58,00 zł brutto
LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Muschio Bianco LOVRAN Koncentrat do płukania (50p) 1L Muschio Bianco Cena 12,99 zł brutto
Deep Sea / Derr Proszek 8,45kg (130p) Folia (Universal) Deep Sea / Derr Proszek 8,45kg (130p) Folia (Universal) Cena 36,00 zł brutto
Coccolino do płukania 645L (28p) Orchidea Viola Coccolino do płukania 645L (28p) Orchidea Viola Cena 10,99 zł brutto
DALLI Chusteczki zapachowe do suszarki (25szt) DALLI Chusteczki zapachowe do suszarki (25szt) Cena 9,99 zł brutto
Ługa Proparat ułatwiający prasowanie Spray 500ml Ługa Proparat ułatwiający prasowanie Spray 500ml Cena 11,00 zł brutto (22.00 zł / 1 L)
DeLuxe ENZO Proszek 2,45kg (35p) COLOR ( Folia) DeLuxe ENZO Proszek 2,45kg (35p) COLOR ( Folia) Cena 24,00 zł brutto
Gallus Proszek (Folia) 3,9kg (60p) Color Gallus Proszek (Folia) 3,9kg (60p) Color Cena 27,99 zł brutto (7.18 zł / kg)
Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Waschkönig Czyścik do PRALKI 2szt ( TABLETKI ) Cena 6,99 zł brutto (3.50 zł / 1szt.)
Lenor Woda Zapachowa do Żelazka i Parownicy 1L Spring Awakening Lenor Woda Zapachowa do Żelazka i Parownicy 1L Spring Awakening Cena 12,50 zł brutto
Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Dreamlike Hugva Perfumowane Chusteczki nawilżone (120szt) Dreamlike Cena 7,99 zł brutto
Dove Płyn do kąpieli 750ml Seta Preziosa (Jedwab) Dove Płyn do kąpieli 750ml Seta Preziosa (Jedwab) Cena 24,99 zł brutto
Nivea Deo roll-on 50 ml MEN Invisible B&W Original Nivea Deo roll-on 50 ml MEN Invisible B&W Original Cena 11,99 zł brutto
Galvea Perfumowany Proszek (55p) 2,5kg White & Light Colors Galvea Perfumowany Proszek (55p) 2,5kg White & Light Colors Cena 29,99 zł brutto
AirWick wkład elektryczny 19ml Bryza Oceanu & Sól Morska AirWick wkład elektryczny 19ml Bryza Oceanu & Sól Morska Cena 12,99 zł brutto