Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Sensitive Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Sensitive Cena 9,99 zł brutto
Nivea Woman żel pod prysznic 750ml Creme Smooth Nivea Woman żel pod prysznic 750ml Creme Smooth Cena 22,00 zł brutto
Tesori d'Oriente Płyn do kąpieli 500ml Hammam Tesori d'Oriente Płyn do kąpieli 500ml Hammam Cena 24,99 zł brutto
Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Limettenduft Gillette ( Pianka ) Shave Foam 200ml Limettenduft Cena 9,99 zł brutto
ADIDAS MEN żel 600ml ( z dozownikiem ) Victory League ADIDAS MEN żel 600ml ( z dozownikiem ) Victory League Cena 16,99 zł brutto
Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Argan & Vanilia Malizia Mydło w płynie ( Worek )1L Argan & Vanilia Cena 12,99 zł brutto
Malizia Płyn do kąpieli 1L Nuvola di Talco Malizia Płyn do kąpieli 1L Nuvola di Talco Cena 11,99 zł brutto
True Smile Pasta 100ml + Szczoteczka PRO WHITE Advanced Whitening True Smile Pasta 100ml + Szczoteczka PRO WHITE Advanced Whitening Cena 7,50 zł brutto
COLGATE Pasta do zębów 100ml MaxFresh Cooling Crystals Cool Mint COLGATE Pasta do zębów 100ml MaxFresh Cooling Crystals Cool Mint Cena 7,99 zł brutto
UMBRO for Men Żel pod prysznic 400ml Energy UMBRO for Men Żel pod prysznic 400ml Energy Cena 8,99 zł brutto
ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Vanila Blossom ViONE mydło w Piance ZAPAS 2000ml (+ Butelka z dozownikiem) Vanila Blossom Cena 28,99 zł brutto
Tesori d'Oriente mydło w płynie 300ml Muschio Bianco Tesori d'Oriente mydło w płynie 300ml Muschio Bianco Cena 12,99 zł brutto
Tesori d'Oriente Olejek pod prysznic 250ml Amla & Sesame Oil Tesori d'Oriente Olejek pod prysznic 250ml Amla & Sesame Oil Cena 15,99 zł brutto (6.40 zł / 100ml)
Malizia płyn do Higieny Intymnej 200ml Camomilla Malizia płyn do Higieny Intymnej 200ml Camomilla Cena 9,99 zł brutto (5.00 zł / 100ml)
ARIEL kapsułki All in1 PODS (38szt) Colour ARIEL kapsułki All in1 PODS (38szt) Colour Cena 59,99 zł brutto
Cillit Bang Spray 750ml Tłuszcz i Smugi (Zielony) Cillit Bang Spray 750ml Tłuszcz i Smugi (Zielony) Cena 16,99 zł brutto
LINTEO Chusteczki kosmetyczne (w Kartoniku) 200szt. LINTEO Chusteczki kosmetyczne (w Kartoniku) 200szt. Cena 6,99 zł brutto
Malizia płyn do Higieny Intymnej 200ml Marigold & Lotus Flowers Malizia płyn do Higieny Intymnej 200ml Marigold & Lotus Flowers Cena 9,99 zł brutto (5.00 zł / 100ml)
DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) DeLuxe Magic Schwamm Magiczne Gąbki Czyszczące (2szt) Cena 5,00 zł brutto (2.50 zł / szt.)
True Smile Pasta 100ml + Szczoteczka PRO WHITE Advanced Whitening True Smile Pasta 100ml + Szczoteczka PRO WHITE Advanced Whitening Cena 7,50 zł brutto
Malizia Płyn do kąpieli 1L Kwiaty i Jagody Goji Malizia Płyn do kąpieli 1L Kwiaty i Jagody Goji Cena 11,99 zł brutto